Oleme leitavad uuelt aadressilt FlamekoCamper nime alt!
Www.flamekocamper.ee                   


WC kasset ja keemia

Millist WC hooldus või puhastusvahendit kus ja millal kasutada?
WC kassetis tuleb kasutada kas sinist või rohelist värvi WC-kasseti kemikaali mis on saadaval nii vedelal kui ka tahkel kujul(pulbri kujul kotikestes). Sinine kemikaal(Aqua Kem® Blue) on omadustelt tugevam ja lahus ei ole sobilik loodusele ehk tühjendada tuleb sellisel juhul WC-kasset kindlasti kanalisatsiooni süsteemi või nn. Toi-Toi tüüpi plastikust välikäimlasse.
Roheline WC-keemia(Aqua Kem® Green ) kujutab endast loodussõbraliku märgistusega toodet mida on sobilik kasutada kui on soov tühjendada WC-kasseti ka kuivkäimlatesse või reovee septikutesse mis seda nõuavad.
Mõlema WC-kasseti kemikaali põhi ülesanne lagundada sinna kogunenud tahkeid osakesi ning hoida ebameeldivat lõhna kontrolli all.
Ära ei tohi unustada et paar kolm korda aastas tuleks WC-kasseti ka spetsiaalse puhastusvahendiga (Cassette Tank Cleaner)puhastada sest see tagab kasseti sees oleva tasapinna anduri korrektse töö ning aitab sisepindadele ladestunud kihist lahti saada.
Et tagada siibri mehhanismi ja tihendi pindade pika ajaline tööiga siis kasuta selleks vajaliku silikoonmääret(Seal Lubricant) periooditi.
Kui WC on varustatud eraldi loputusvee paagiga siis saab lisada loputusveele sobivat lisandit(Aqua Rinse Plus) mis tagab värske lõhna ja puhta pinna WC-poti sisekülgedel.
Ja mis kõige tähtsam kasuta ainult sobiliku WC paberit(Aqua Soft). Tavaline poe WC-paber ei lagune kasseti sees korrektselt ja tühjendamine kujuneb hiljem parajaks katsumuseks

Ära alahinda sobilike hooldus ja puhastuvahendite mõju su reisi kvaliteedile. Õige vahend õigel ajal õiges kohas tagab rõõmsa meele ja muretud seiklused võivad jätkuda
Thetford WC keemia
Thetford toodete kasutus