Oleme leitavad uuelt aadressilt FlamekoCamper nime alt!
Www.flamekocamper.ee                   


Veepaagi hooldamine ja millist puhastusvahendit kasutada?

Kuidas hooldada ja hoida korras oma autoelamu või haagissuvila veepaaki?
Palju haigused ja nakkused võivad sattuda meie organismi vee kaudu ja sellepärast on tähtis periooditi puhastada ka oma värske veepaak seestpoolt bakteritest ja vetika algetest. Seda eriti kui te ei tea millal seda viimati tehti või millist vett on paaki sattunud. Veepaagi puhastusvahendid jagunevad suures järgus kaheks ehk sidrunhappe baasil looduslikumad ja kloori põhjal efektiivsemad vahendid . Kodustest vahendistest on sobilik veepaagi puhastamiseks ka äädikas. Sidrunhape ja äädikas on samas ka efektiivsed katlakivi eemaldamiseks veesüsteemi ja kuumavee boileri sisemusest.
Et tagada vee puhtus ka reisi käigus või hoiustamisel saab abi hõbefiltritest või kloori baasil veelisanditest.
Samas ei tohi me ka unustada reoveepaaki mis vajab meie poolset tähelepanu seda eriti reisides soojal perioodil. Sobiliku reoveepaagi puhastusvahendi lisamine hoiab kontrolli all bakterite arvu kasvu et takistada ebameeldiva lõhna teket reoveepaagist. Lisaks tagab õige hooldusvahendi perioodiline kasutamine ka tasapinna anduri korrektse töö.
KämperHelpi poolne soovitus on tühjendada veepaagid iga kord pärast reisi lõppu seda eriti kui ei tea millal uuesti plaanid sõitu minna.

Reoveepaagi puhastusvahend
Veepaagi puhastusvahend